Beyaz Esya Temmuz Kampanyasi
1-31 Temmuz 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel’in yaz fırsatlarını bir kenara YAZIN!

Yaza özel fırsatlarla Vestellenme fırsatını kaçırmayın.

Vestel’den buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, solo fırın veya ankastre fırından üçünü alana 80 ekran TV anında hediye!

Üstelik isterseniz şimdi alın 2021’de ödemeye başlayın!

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanya, 6 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 480 lt ve üstü tüm no-frost ve no-frost kombi buzdolapları, 7 kg ve üstü tüm çamaşır makineleri, 3 program ve üstü tüm solo bulaşık makineleri, 6 çekmece ve üstü çekmeceli dondurucular ile 200lt ve üstü sandık tipi dondurucular, turbo fırınlar hariç tüm solo fırınlar ve tüm ankastre fırınlar (AF 5651 X hariç) alımlarından oluşacak setlerde geçerlidir.. Hediye TV modeli 32H8500 32” LED TV’dir. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’de paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir.

2021’de ödemeye başla kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Türkiye Halk Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş veya Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O anlaşmalı Vestel Yetkili Satıclarından yapılan 3.000-30.000 TL arası TV, beyaz eşya ve küçük ev aleti alışverişlerinde geçerlidir. Yapılan alışveriş sonrasında anlaşmalı Vestel yetkili satış noktasından alınan proforma fatura veya fatura aslı ve satış noktası tarafından verilecek taahhütname ile en yakın anlaşmalı Türkiye Halk Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş veya Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Şubesi’ne giderek %0,55’ten başlayan faiz oranı ile 12 ve 24 aylık vade seçenekleri ile kredi başvurusu yapılabilir. 6 ay ödemesiz kullanımlarda ilk ödeme Ocak 2021’de yapılacak olup seçilen vadeye bağlı olarak 6 ay ödeme veya 18 ay ödeme şeklinde olacaktır. Ürüne ait faiz oranı, Bankadan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Hayat Sigortası yaptırmayı, Banka Kredi Kartını talep eden tüketiciler için geçerlidir. Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınmaktadır. Banka, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde,  en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de

  • Vestel BM- 301 Bulaşık Makinesi
    İNCELE
  • Vestel CM 5608 Çamaşır Makinesi
    İNCELE
  • 270 LT A+ No-Frost Buzdolabı NF270
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR