Buzdolabı & Migros Hediye Çeki Kampanyası
6-31 Mayıs 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel'den 520 litre ve üzeri buzdolabı alan herkese, 200 TL değerinde Migros hediye çeki!

Kampanya 6 - 31 Mayıs tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den alınan ve 7 Haziran’a kadar montajı yapılan seçili iki kapılı ve dört kapılı no-frost buzdolaplarında geçerlidir. Ürünün montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 15 Haziran 2020 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra 200 TL değerinde Migros Sanal Çek başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir.

Kampanya seçili buzdolaplarında geçerlidir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir.

Migros sanal çek kodu ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra Migros çekinin SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Kampanyadaki Vestel Buzdolapları stoklarla sınırlıdır. 200 TL değerinde Migros Hediye Çeki adedi 2000’dir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.

Migros Sanal Hediye Çekleri; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet magazalarında kasiyere beyan edilerek kullanılabilir. Sanal Hediye Çekleri internet üzerinden yapılacak olan alısverislerde kullanılamamaktadır. Sanal Hediye Çekleri tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Alısveris sonunda çek içinde kalan bakiye için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. Bir alısveriste birden fazla Sanal Hediye Çeki kullanılabilir. Sanal Hediye Çekinin son kullanım tarihi 30.06.2021’dir.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız
Kampanya kayıt formu için tıklayınız

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR