Cm Susuz Gun İsigi Teknolojisi

VESTEL’DEN EVLERE GÜNEŞ GİBİ DOĞAN TEKNOLOJİ GÜN IŞIĞI TEKNOLOJİSİ

Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Vestel’in gün ışığının doğal koruyuculuğundan ilham alarak geliştirdiği özel Gün Işığı Teknolojisi ile artık çamaşırlar daha hijyenik yıkanarak, derinlemesine temizlik her eve sağlık ve hayat katmaktadır. Çamaşır makinesi kapısına yerleştirilmiş hazneden çamaşırlar üzerine özel ışık vererek ekstra hijyenik bir yıkama gerçekleştiren bu teknoloji sayesinde, ek kimyasal dezenfektanlar kullanılmadan çamaşırlarda yüksek düzeyde hijyen sağlamaktadır. Farklı programları sayesinde her türlü çamaşır tipinde kullanılarak, çamaşır dışında kazan hijyenini de sağlamaktadır. (Program çeşitleri: Gün Işığı, Bebek Kıyafeti, Hızlı Gün Işığı ve susuz Gün Işığı)

Çamaşır Makinesinde Gün Işığı Teknolojili Modeller: CMI 10912 GI, CMI 10812 GI

*** Vestel Gün Işığı Teknolojisi, makinelerinin içine yerleştirilen özel ışık modülü ile Buzdolaplarında yiyeceklerin ömrünü uzatır, Çamaşır ve Bulaşık Makinelerinde ise ekstra hijyenik bir yıkama sunar. Buzdolabı ve Bulaşık Makinesi Gün ışığı teknolojili ürünlerimizi Vestel yetkili satıcılarında bulabilirsiniz. Gün Işığı Teknolojili özel Çamaşır Makinesi ise Mayıs ayında Vestel yetkili satıcılarından temin edilebilir. Buzdolabı Gün Işığı Teknolojili Modeller, NFK 640 EX A+++ GI, NFK640 EX A++ GI NFK640 E A++ GI , NFK600 EX A++ GI , NFK600 E A++ GI , NFK540 EX A++ GI , NFK540 E A++ GI Kampanyalara katılan satış noktalarında ve Vestel.com.tr’de. Bulaşık Makineleri Gün Işığı Teknolojili Model, BM 804 CS Kampanyalara katılan satış noklarında ve Vestel.com.tr’de. Çamaşır Makineleri Gün Işığı Teknolojili Model, CMI 10912 GI, CMI 10812 GI *25 Mayıs 2020’den itibaren kampanyalara katılan satış noklarında ve Vestel.com.tr’de. Vestel.com.tr’den yapılan alışverişleriniz 24 saat içinde teslim edilmektedir. 24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde,  en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de

  • Vestel CMI 10912 GI Çamaşır Makinesi
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR