ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0

KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen Kullanım Koşullarını dikkatle okuyun. Bu web sitesine erişerek, bu Kullanım Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarına uymak istemiyorsanız, lütfen bu siteye girmeyin veya bu siteyi kullanmayın.

1. Bu web sitesinin sahibi Vestel Şirketi’dir ve tarafından işletilmektedir. Bu web sitesinde sunulan tüm belgeler ve diğer bilgiler ve içerik (“Web Sitesi İçerik") dünya çapında telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır. Vestel A.Ş. bakım, size sadece aşağıdaki amaçlar için sitenizin içeriğinin bir kısmını kopyalamak için sınırlı bir lisans verir: Vestel A.Ş. bakım için bir iş başvuru sahibi olarak, Mevcut veya potansiyel müşterilere, mevcut veya potansiyel iş ortaklarına veya sitenin içeriğine erişmek için mevcut veya potansiyel yatırımcılara. Herhangi bir web sitesinin içeriği ile ilgili tüm telif hakları ve diğer mülkiyet bildirimleri her kopyanın üzerinde muhafaza edilmelidir. Sitenin içeriğinin yetkisiz olarak kopyalanması, değiştirilmesi, dağıtılması veya çıkarılması kesinlikle yasaktır. Vestel A.Ş. bakım ve tedarikçileri, işbu Kullanım Koşullarında açıkça izin verilmeyen tüm hakları saklı tutar.

 

2. Bu web sitesinde kullanılan "Vestel A.Ş. bakım" ve diğer ilgili grafikler, logolar, hizmet markaları ve ticari isimler, Vestel A.Ş. BAKIM’ın ticari markalarıdır; izin alınmaksızın herhangi bir üçüncü tarafın ürünü veya hizmeti ile ilgili herhangi bir etkinlikte kullanılamazlar. Sitede görünen diğer ticari markalar, hizmet markaları ve ticari isimler, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

3. Vestel A.Ş. bakım, sitenin içeriğini değiştirme veya bu web sitesinin içeriğini veya herhangi bir bölümünü önceden bildirimde bulunarak veya bildirimde bulunmaksızın değiştirme, askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutar. Vestel A.Ş. bakımın, Web Sitesini herhangi bir şekilde değiştirilmesi veya askıya alma veya askıya alma konusunda size veya üçüncü bir şahsa karşı yükümlü olmadığını kabul edersiniz.

 

4. Vestel A.Ş. 'ne sunduğunuz geri bildirim veya tavsiyeleri gizli olmayan ve mülkiyet dışı bilgiler olarak görür. Bu nedenle, Vestel A.Ş. ile başka herhangi bir yazılı sözleşme yapmamışsanız, bu şekilde Vestel A.Ş. 'ne sağlayabileceğiniz herhangi bir geribildirimlerin veya tavsiyelerin tüm haklarını Vestel A.Ş.'a devredersiniz.

 

5. Vestel A.Ş. Bakım’ın gizlilik politikası "görüntülemek için tıklayın" altında bulunur ve bu gizlilik politikası formları Kullanım Koşullarının parçasıdır.

 

6. Bu web sitesi üçüncü şahıslar tarafından işletilen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür üçüncü taraf web siteleri, Vestel A.Ş. bakımının kontrolü altında değildir. Vestel A.Ş. bakım, üçüncü şahıs web sitelerinin içeriğinden veya üçüncü şahıs web sitelerindeki herhangi bir bağlantıdan sorumlu değildir. Vestel A.Ş. bakım bu bağlantıları yalnızca kullanıcı referansları için sağlar ve üçüncü şahıs web sitelerinin içeriğini incelemez, onaylamaz, izlemez, desteklemez veya garanti etmez veya bunlar hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz.

 

7. Vestel A.Ş. bakım, bu web sitesi aracılığıyla satın alınan ürünler için bir yıllık sınırlı garanti sunmaktadır. Garanti Sayfası'ndaki (bu Kullanım Koşullarının bir parçası olan) talimatlar hariç olmak üzere, Vestel A.Ş. bakım, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, sahiplik, ihlal etmeme, sistem entegrasyonu, sakin keyif hakkı ve doğruluğa ilişkin herhangi bir beyanı, garantiyi ve koşulları da dahil olmak üzere herhangi başka beyanı, garantiyi ve koşulları da açık veya zımni şekilde reddetmektedir.

 

8. Bu web sitesinin veya bu web sitesinin içeriğinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, kullanılamaz olarak sonuçlanan her hasarın, veri kaybının, kar kaybının, tesadüfi, özel ve sonuçta ortaya çıkan herhangi bir hasar, şirketin sahip olmasına bakılmaksızın, bu tür hasarların olasılığı konusunda tavsiyede bulunmuş veya sorumluluk teorisi hakkında herhangi bir tavsiye almış ise, Şirket sorumlu değildir. Satış şartlarına uyma durumları hariç olmak üzere, sözleşme, İhlal veya diğer durumlarla ilgili durumlar ne olursa olsun, Şirket'in İşbu Kullanım Şartları, web sitesi veya Site'nin içeriği ile bağlantılı toplam yükümlülük için toplam sorumluluğu 50 Türk Lirasından fazla değildir.

 

9. Vestel A.Ş. bakım bu yayını güncelleyerek herhangi bir anda bu Kullanım Koşullarını düzeltebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu değişiklikleri kabul etmiş olursunuz ve en son kullanım koşullarını gözden geçirmek için periyodik olarak web sitesinin bu sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu Kullanım Koşullarının bazı hükümleri, bu web sitesinin belirli sayfalarında açıkça belirtilen yasal uyarılar veya terimlerle değiştirilebilir.

 

10. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenden dolayı geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, işbu Kullanım Koşullarının diğer hükümleri etkilenmeyecektir ve geçersiz veya uygulanamaz hükümler yasaların izin verdiği ölçüde değiştirilerek bunun geçerliliği ve uygulanabilirliği sağlanacaktır. Bu Kullanım Koşulları ve bunlarla bağlantılı herhangi bir eylem Türkiye Cumhuriyeti tarafından yönetilir ve kontrol edilir ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yorumlanacaktır ve tanımlanacaktır ve diğer yargı bölgeleri yasal ilkelerinin uygulanması, hükümsz ve geçersiz’dir. Bu web sitesini kullanarak, kişisel yargı ve yargı yetkisinin Türkiye Cumhuriyeti'ne ait olacağını ve bu Kullanım Koşullarına uygun olarak yapılan herhangi bir talebin yabancı mahkemeye değil de sadece ülkemiz mahkemesine sunulabileceğini açıkça kabul etmiş olursunuz.Yukarıdaki bilgiler ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın: vfit@vestel.com.tr