Eczacikart Kampanyasi
26 Mayıs – 31 Temmuz 2021
Kampanya Geçerlilik Tarihi

VESTEL’DEN TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ’NE ÖZEL %15’E VARAN İNDİRİM FIRSATI!

Türk Eczacılar Birliği üyesi Eczacıkart sahiplerine özel tüm Vestel Beyaz Eşyalarda %15, tüm Vestel Televizyonlarda %10, tüm Vestel Küçük Ev Aletlerinde %15 indirim fırsatları kampanyaya katılan Vestel yetkili satış noktaları ve www.vestel.com.tr’de sizi bekliyor.

Kampanya kapsamında Eczacıkart sahiplerine özel, 26 Mayıs – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Vestel.com.tr ve kampanyaya dahil olan Vestel yetkili satış noktalarında, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri alışverişlerinizde %15, Televizyon alışverişlerinizde ise %10 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Türk Eczacılar Birliği tarafından SMS ile gönderilen kişiye özel indirim kodu vestel.com.tr’de “promosyon kodu” alanına girilmeli, Vestel yetkili satış noktalarında ise ödeme sırasında mağaza yetkilisine beyan edilmelidir. Mağaza yetkilisi tarafından indirim kodu sisteme girildikten sonra indirimli tutar üzerinden ödeme alınacaktır.

Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Bir kodla en fazla 1 adet ürün alınabilir. Kampanya Vestel’in devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya hakkında bilgi talep edilmesi durumunda Türk Eczacılar Birliği ile veya 0850 222 4 789 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Vestel T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR