TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada

VESTEL’DEN EVLERE GÜNEŞ GİBİ DOĞAN TEKNOLOJİ GÜN IŞIĞI TEKNOLOJİSİ

Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Pro Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor.


BUZDOLABI

Buzdolabı içerisine yerleştirilen Gün Işığı Pro Teknolojisi; içerisine yerleştirilen UVC ışınları sayesinde size ve gıdalarınıza direkt temas etmeden filtre yüzeyindeki bakteri* ve fungusitlerin** %99.999 'unu, virüslerin*** %99.99 'unu öldürerek etkisiz hale getirir. Aynı zamanda değişim gerektirmeyen filtresi ile kötü koku oluşumunu azaltıp, gıdaların temas ettiği hava kalitesini artırarak maksimum hijyen sağlar. Bu sayede gıdaların daha uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı olur. (058 bildirim kayıtlı teknolojinin, bakteri ve virüsler üzerine etkisi T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.) * Etkili olunan bakteriler: Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae ** Etkili olunan fungusitler: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis (ex A. niger) *** Etkili olunan virüsler: SARS-CoV-2 (COVID-19), Adenovirus, Murine Norovirus, Poliovirus Type 1, Human Coronavirus, Bovine Coronavirus
 

Buzdolabında Gün Işığı Teknolojili Modeller: NFK54002 E GI Pro WIFI , NFK54002 EX GI Pro WIFI , NFK60012 E GI Pro WIFI , NFK64012 E GI Pro WIFI , NFK60012 EX GI Pro WIFI , NFK64012 EKX GI Pro WIFI  ,  NFK64012 EX GI Pro WIFI


BULAŞIK MAKİNESİ

Gün Işığı Pro Teknolojisi; içerisine yerleştirilen UVC ışınları sayesinde size direkt temas etmeden bulaşıklarınızın üzerindeki bakterilerin* %99.9999 'unu ve virüslerin* %99.99 'unu öldürerek etkisiz hale getirir. Bu sayede bulaşıklarınızda maksimum hijyen sağlanır. (058 numaralı bildirim kaydı ile ilgili teknolojinin bakteri ve virüsler üzerindeki etkisi T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.)
*Gün Işığı Pro Opsiyonu, Süper 50’ Programı ve Ekstra Hijyen Opsiyonu birlikte çalıştırıldığında, Staphylococcus Aureus, Enterococcus Faecium, Bacillus Cereus, Aspergillus Niger bakterilerine ve Human Adenovirus Type 5, Murine Norovirus, Poliovirus Type 1, Human Coronavirus, Bovine Coronavirus, Sars-Cov-2 (Covid-19) virüslerine karşı etkilidir.
 

Bulaşık Makinesinde Gün Işığı Teknolojili Modeller: BM 10502 X GI Pro WIFIBM 8402 GI Pro WIFI,
 BM 10502 KX GI Pro WIFI ve BM 9001 CS GI Pro
 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Vestel’in gün ışığının doğal koruyuculuğundan ilham alarak geliştirdiği özel Gün Işığı Teknolojisi ile artık çamaşırlar daha hijyenik yıkanarak, derinlemesine temizlik her eve sağlık ve hayat katmaktadır. Çamaşır makinesi kapısına yerleştirilmiş hazneden çamaşırlar üzerine özel ışık vererek ekstra hijyenik bir yıkama gerçekleştiren bu teknoloji sayesinde, ek kimyasal dezenfektanlar kullanılmadan çamaşırlarda yüksek düzeyde hijyen sağlamaktadır. Farklı programları sayesinde her türlü çamaşır tipinde kullanılarak, çamaşır dışında kazan hijyenini de sağlamaktadır. (Program çeşitleri: Gün Işığı, Bebek Kıyafeti, Hızlı Gün Işığı ve susuz Gün Işığı) 
Gün Işığı Programı
60°C ve 269 dakikada Enterococcus faecium bakterisine; Human Adenovirus Type 5, Poliovirus Type 1, Murine norovirus, Bovine Coronavirus, Human Coronavirus virüslerine karşı etkilidir.
Bebek Kıyafetleri Programı
60°C ve 200 dakikada Poliovirus Type 1, SARS-COV-2(Covid-19) virüslerine karşı etkilidir.
Hızlı Gün Işığı Programı
30°C ve 60 dakikada SARS-COV-2(Covid-19) virüsüne karşı etkilidir.
Susuz Gün Işığı Programı
29 dakikada Echerichia Coli bakterisine ve Poliovirüs  virüslerine karşı etkilidir.

Çamaşır Makinesinde Gün Işığı Teknolojili Modeller: CMI 108142 G GI Pro WIFI ve CMI 98142 GI Pro WIFI


KURUTMA MAKİNESİ

Gün Işığı Pro Teknolojisi; içerisine yerleştirilen UVC ışınları sayesinde size direkt temas etmeden çamaşırlarınız üzerindeki bakterilerin* ve fungusitlerin* %99.9999 'unu, virüslerin* %99.99 'unu öldürerek etkisiz hale getirir. Bu sayede çamaşırlarınızda maksimum hijyen sağlanır. (058 numaralı bildirim kaydı ile ilgili teknolojinin; bakteri, fungusit ve virüsler üzerindeki etkisi T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.)
*Gün Işığı Kurutma Programı çalıştırıldığında, Staphylococcus Aureus, Enterococcus Faecium, Escherichia coli bakterilerine, Aspergillus Niger fungusitine ve  Human Adenovirus Type 5, Poliovirus Type 1, Human Coronavirus, Sars-Cov-2 (Covid-19) virüslerine karşı etkilidir.

KLİMA

Vestel Gün Işığı Inverter Klimalar, sahip olduğu ışın teknolojisi sayesinde, ısı değiştirici yüzeyi üzerinden geçen sağlığa zararlı belirli virüs ve bakterileri %99.99 oranında öldürür.
*Belirli virüs ve bakteriler; Staphylococcus Aureus, Murine Norovirüs, Poliovirus Type 1, Sars-Cov-2(covid-19)
Aynı zamanda içerdiği çok kademeli filtreleme sistemiyle ter temiz bir ortam havası sunuyor. Gün Işığı Pro Teknolojili ürünlerde kullanılan filtreleme sistemi: Toz Filtresi, CatechinFiltre, Koku Giderici Filtre, Gün Işığı Filtre
 

Klima Gün Işığı Teknolojili Model: NOVA INVERTER 12 A++ GI WIFI NOVA INVERTER 242 A++ GI Pro WIFINOVA INVERTER 182 A++ GI Pro WIFINOVA INVERTER 122 A++ GI Pro WIFI ve NOVA INVERTER 092 A++ GI Pro WIFI

 

 
delete