TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada

 

Maçlar Sonuçlandı, Şimdi Hediye Zamanı!


Hediye çekinin kullanılabileceği ürün ve kod listesini için tıklayınız.
5 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 2021 Turnuvası kampanyasına katılıp kazanan tüketicilerimize 28 Temmuz 2021 tarihi itibariyle SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Hediye çekleri 30 Eylül 2021 tarihine kadar Vestel yetkili satıcıları ve www.vestel.com.tr’den yapılacak seçili ürün grubu alışverişlerinde kullanılabilir olacaktır.

Tavsiye edilen perakende fiyatı 4500 liradan daha az olan seçili ürünler için hediye çeki sadece Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Hediye çeki www.vestel.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde tavsiye edilen perakende fiyatı sadece 4500 lira üzerinde olan seçili ürünlerde kullanılabilir.

Hediye çeki; 5 Prg ve üzeri Bulaşık Makinesi, 8 kg ve üzeri Çamaşır ve Kurutma Makinesi, 540 lt ve üzeri No-Frost Buzdolabı, 49’’ ve üzeri TV, Üst segment Pişirici, Klima 18-24 BTU ve Derin Dondurucu 7 Çekmece ve 300 lt ve üzeri modellerinde geçerlidir.
 
Tüketici kendisine SMS ile iletilen Özel Hediye Çeki kodunu alışveriş sırasında bildirmek zorundadır. Hediye çeki yalnızca bir defa kullanılabilir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Herhangi bir sebeple iade edilen ürünlerde hediye çeki talep edilemeyecektir. İade durumunda tüketiciye teslim edilen hediye çeki kodu geçerliliğini yitirecektir. Kazanılan hediye çeki üzerindeki tutar parçalanamaz tek seferde kullanılması zorunludur. Nakit olarak tahsil edilemez. Hediye çeki yalnızca Vestel Markalı ürün alışverişlerinde kullanılabilir olacaktır. Hediye çeki indirimi uygulanan üründe yeni hediye çeki verilemez. Hediye çeki indirimi fatura sahibine ait olup devredilemez.
 
Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi vestel.com.tr ’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünlerini değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

 

 
delete