ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0

Vestel’den Seçili Derin Dondurucu Alımına 1.500 TL Değerinde Migros Hediye Çeki Fırsatı!

 

Kampanya 5.06.2024-02.07.2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve vestel.com.tr’den alınan ve 09.07.2024 tarihine kadar montajı yapılan 20267218 kodlu CDL701 E NF DuoMode ve 20268172 kodlu CDL801 E NF derin dondurucularda geçerlidir. Migros kampanya sürecinde ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile 16.07.2024 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kampanyaya dahil olan Vestel ürünlerinin satın alımı sonrasında kazanılacaktır. 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu sonraki Migros alışverişlerinde kullanılabilecektir. Vestel.com.tr üzerinden alınan seçili derin dondurucularda yasal cayma hakkı süresinin geçmesi sonrasında tüketiciler yukarıda belirtilen sürede başvurarak kampanyadan faydalanabilir.
 

Migros Kampanya kayıt formu için   tıklayınız!

Kayıt formu doldurulduktan sonra 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu pop-up ile ekranda paylaşılacak, aynı zamanda başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir. Toplam 1.500 tl değerinde olacak şekilde 2 tane 750 TL değerinde Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu verilecektir.
 
Kayıt formuna girilen telefon numarası, hediye çeki gönderiminin yapılacağı cep telefonu numarasıdır. Kayıt formuna eksik/hatalı telefon numarası girilmesinden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Hediye çeki, kayıt formuna girilen telefon numarasına bir kez gönderilecektir.
 
Kampanya 20267218 kodlu CDL701 E NF DuoMode ve 20268172 kodlu CDL801 E NF derin dondurucularda geçerlidir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadaki Vestel Derin Dondurucular stoklarla sınırlıdır. 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu adedi 1000’dir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik veya iptal etme hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.

Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra alışveriş çekinin SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 15 gün süre ile Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.
 
Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kullanım koşulları; Tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında, Macrocenter Kiosk, Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde kullanılabilmektedir. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları; Migros, 5M Migros, Macrocenter, Macrocenter Kiosk’larda ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilir. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Alışveriş sonunda kod içinde kalan bakiye için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. Mağazalardan yapılan alışverişlerde, bir alışverişte birden fazla Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde, bir alışverişte bir adet Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu
kullanılabilmektedir. Migros Sanal Market’ten ve Migros Hemen’den yapılacak olan alışverişlerde gramajlı ve alternatifli ürün alımlarında toplam tutarın üzerinde faturalandırma yapılması ihtimali göz önünde bulundurularak; alışveriş tutarınızın %80’i Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu ile ödenebilir. Kalan %20’si kredi kartınız üzerinden provizyon uygulanarak siparişiniz sonlandırılmaktadır. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodlarının son kullanım tarihi 31.12.2024’tür.


Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız!