Vestel Gun İsigi Pro Teknolojisi

Vestel’den Evlere Güneş Gibi Doğan Teknoloji Gün Işığı Pro Teknolojisi

Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Pro Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor.

Gün Işığı Pro Teknolojisi; içerisine yerleştirilen UVC ışınları sayesinde size direkt temas etmeden bulaşıklarınızın üzerindeki bakterilerin* %99.9999 'unu ve virüslerin* %99.99 'unu öldürerek etkisiz hale getirir. Bu sayede bulaşıklarınızda maksimum hijyen sağlanır. (058 numaralı bildirim kaydı ile ilgili teknolojinin bakteri ve virüsler üzerindeki etkisi T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.)

*Gün Işığı Pro Opsiyonu, Süper 50’ Programı ve Ekstra Hijyen Opsiyonu birlikte çalıştırıldığında, Staphylococcus Aureus, Enterococcus Faecium, Bacillus Cereus, Aspergillus Niger bakterilerine ve Human Adenovirus Type 5, Murine Norovirus, Poliovirus Type 1, Human Coronavirus, Bovine Coronavirus, Sars-Cov-2 (Covid-19) virüslerine karşı etkilidir.

Ürünleri incelemek için tıklayınız.

  • Vestel BM 8402 GI Pro WIFI Bulaşık Makinesi
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR