Vestel Ekspres Magaza

VESTEL’DEN YEPYENİ BİR HİZMET: “VESTEL EKSPRES”

Vestel’in yeni mağaza konsepti Vestel Ekspres açıldı. Dijital ekranlar üzerinden alışveriş deneyimi ve hızlı teslimat gibi kullanıcı dostu uygulamalar sunan “Vestel Ekspres”ler online alışveriş kolaylığını mağazalara taşıyor.

Vestel Ekspres konsepti, müşteriye istediği ürünü anında bulma, hızlı karşılaştırma imkanı ve aynı gün teslimat seçeneğiyle zamandan tasarruf sağlıyor.
Vestel Ekspres konsepti bir diğer deyişle online satın alma deneyimini fiziksel perakendeyle buluşturuyor. Vestel, Ekspres mağazalarında yeni nesil perakendeciliğe özel dijital uygulamalar geliştirip tüketici ile buluşturmaya devam edecek.

Vestel Ekspres Sahrayıcedit

Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. No: 7/C Kadıköy İstanbul
Mağaza lokasyonu için tıklayın

Vestel Ekspres Kızıltoprak Mağaza

Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Mutlu Apt No:84/1A Kadıköy/İstanbul
Mağaza lokasyonu için tıklayın

Vestel Ekspres Suadiye Mağaza

Kozyatağı Mah. Şemsettin Günaltay Cad. Orkide Apt. No 58 B Kadıköy/İstanbul
Mağaza lokasyonu için tıklayın

Vestel Ekspres Feneryolu Mağaza

Feneryolu Mah. Bağdat Cad. Hacer Hanım Apt. No: 145 A Kadıköy/İstanbul
Mağaza lokasyonu için tıklayın

Aynı gün teslimat hizmeti, sadece Vestel Ekspres Kadıköy Sahrayıcedit, Kızıltoprak, Suadiye ve Feneryolu mağazalarında sadece hafta içi, saat 16:00’a kadar yapılan ürün satışlarında; 590 Litre üzeri Buzdolabı modelleri, Ankastre, Klima ve Termosifon ürün grupları haricinde geçerlidir. Tüketicinin teslimat adresinin Kadıköy İlçesi sınırları dışında olması halinde aynı gün teslimat taahhüdü geçersiz olacaktır. Mücbir sebep halleri saklıdır.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR