Vestel Eve Donus Kampanyasi
14-19 Eylül 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel Eve Dönüş İndirimleri Başladı!

Tatilin keyfi biter, Vestel’li evin keyfi bitmez! Seçili televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, solo fırın, solo ocak, elektrik süpürgesi ve termosifon ürünlerinde 1000 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırma!

Kampanyalı ürünleri incelemek için tıklayın!

Kampanya 14 Eylül saat 21.00 ile 19 Eylül saat 07.30 arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel, kampanya kurgusu ve yapısında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tüm sorularınız için Vestel Müşteri Hizmetleri (0 850 222 4 123) ile iletişime geçebilirsiniz.

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde, en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR